İLÇE KAYMAKAMI
KAYMAKAM V.
Hasan Hüsnü TÜRKER
TBMM ÜYELERİ
AKP Millet Vekili
Hakkı KÖYLÜ
AKP Millet Vekili
Metin ÇELİK
AKP Millet Vekili
Murat DEMİR
Belediye Başkanı
Rıdvan OYAR
İlçe Jandarma Komutanı
Erdal AKSU
İlçe Emniyet Amir V.
Ferhat GÜL
Noter V.
Serpil ŞATIR
İKTİDAR PARTİSİ
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Baş.
Ali OĞUZ
MUHALEFET PARTİSİ
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Baş.
Erhan ÇELEBİOĞLU
MHP İlçe Başkanı        
Hasan ÖZLÜ
MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜR VE ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ
Doç. Dr. Erol TURAN
Müdür V.
Arzu YILMAZ
Müdür Yardımcısı
Esat ÇELİK
Yüksekokul Sekreteri.
Ekrem GÜLSEVİNÇLER
Öğretim Görevlisi
Emine CEYRAN
Öğretim Görevlisi
Rukiye TUĞLA
Öğretim Görevlisi
Gülsüm Sağlam ÇİTOĞLU
Öğretim Görevlisi
Ahmet Ümit TEPE
Öğretim Görevlisi
Ümit ZEYBEK
Öğretim Görevlisi
Derviş ÖZKAN
Öğretim Görevlisi
Cem KOTAN
Öğretim Görevlisi
Emrah TÜRKMER
Öğretim Görevlisi
Burcu SEVİNÇ
Öğretim Görevlisi
BAŞBAKANLIK
Abana İlçe Müftü V.
İsmail ÇELİK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü
Emel Ümmühan KURUDİREK
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Tapu Müdürü
Osman ÇETİN SARI
GIDA TARİH VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür V.
İsmail ÜNAL
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İlçe Nüfus Müdürü
Ramazan DİNÇER
İlçe Özel İdare Müdürü
Gürbüz ÖZDEMİR
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Naci KÜTÜKCÜ
MALİYE BAKANLIĞI
İlçe Malmüdürü
Sedat ZENGİN
MİLLİ EĞİT BAKANLIĞI
 İlçe Milli Eğitim Müdürü V.
 Hüseyin EROL
Halk Eğitim Müdürü
Hüseyin EROL
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
Orman İşletme Şefi
Süleyman ATLAMIŞ
SAĞLIK BAKANLIĞI
İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi
Dr. Zeynep Göksu SAYDAM
İlçe Hastane Müdürü
Uğur  YİĞİTSOY
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
Posta Telgraf Teşkilatı Müdürü V.
Ömer DİBEKOĞLU
                             ORTAÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM MÜDÜRLERİ
İnönü Anadolu Lisesi Müdürü
Recep ATAK
Atatürk İlköğretim –Ortaöğretim Müdürü
Şenol UÇARSU
RESMİ BANKALAR
Ziraat Bankası Müdürü
Fahri DANYILMAZ
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ-BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
a-)  İl Genel Meclis Üyeleri
 
Ziya EKER (AKP)
 
Hasan TIĞLI (CHP)
b-Belediye Meclis Üyeleri
 
Adnan YONGANCI      (AKP)
 
Ahmet ERSÖZ               (AKP)
 
Altan ERDOĞAN          (AKP)
 
Gökhan ABANA           (CHP)
 
Hayriye GÜL                 (AKP)
 
Kazım BAŞAR              (CHP)
 
Serkan KIRIK                (AKP)
 
Şükrü ÇAYLAK            (AKP)
 
Yavuz KALAYCI          (CHP)
 
 
MESLEKİ KURULUŞLAR VE BASIN
a) Mesleki Kuruluşlar
Esnaf Odası Başkanı
Engin GÜRDOĞAN
Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı.
 Cemal GÜNEYSU
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
Tüketici Koruma Derneği Baş.
Halil YAZICI
Kızılay Derneği Baş.
Musa ERAT
                  
     
      SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI FAAL DURUMDA BULUNAN DERNEKLER        
Abana Kara Avcıları ve Atıcıları Derneği
 
Cemal DEMİR
Abana Girişimci Kadınlar Derneği
 
Yasemin ŞENOL
Abana'yı Tanıtma Turizm Derneği
 
Muharrem SIVAR
Abana Gençler Birliği Spor Kulübü Derneği
 
Serkan KIRIK
Abana Yüksek Öğretimi Kurma, Koruma, Destekleme Derneği
Ahmet ACAR
Abana Yemeni Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
 
İrfan KEBELİ
Abana Sevgi, Eğitim, Bilim, Kültür, Sanat, S.Y.D. Derneği
 
Orhan BALGAN
Abana ve Köyleri Eğitim ve Kültürü Geliştirme Derneği
 
Hüseyin EROL
Abana Elmaçukuru Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği
Erol TANDIM
Abana ve Çevre Köyleri Girişimci Kadınlar Derneği
 
Seda OYAR